Kategorie

Dostawa

Szybka dostawa kurierem GLS
Dostawa

Płatności, raty

Konwerter optyczny / optyka

Sortuj po: Nazwie | Cenie Arrow_up | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona
Adapter do łączenia przewodów optycznych z zakończeniami typu Click/Click, do łatwej instalacji. Zastosowane rozwiązanie jest zgodne z stand...
Adapter optyczny click / click
brutto: 9,00 zł / szt.
(netto: 7,32 zł / szt.)
Adapter optyczny FC/PC wykorzystywany do łączenia dwóch przewodów optycznych ze wspólnymi zakończeniami Adapter optyczny FC/PC  wykorzystyw...
Adapter optyczny FC-PC/FC-PC
brutto: 10,00 zł / szt.
(netto: 8,13 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 1m
brutto: 29,00 zł / szt.
(netto: 23,58 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 5m
brutto: 45,00 zł / szt.
(netto: 36,59 zł / szt.)
Przewód G657A-LSZH , ze wzmocnieniem stalowym , odporny na UV , temp: -40 st. C do + 60 st. C.
Kabel optyczny zbrojony FC-PC / FC-PC - 5 mb.
brutto: 45,00 zł / szt.
(netto: 36,59 zł / szt.)
TFA 005 tłumik optyczny ze złączem FC/PC 5 dBm. Szczegółowe parametry znajdują się w załączonej karcie katalogowej.
Tłumik optyczny FC/PC 5dBm
brutto: 49,00 zł / szt.
(netto: 39,84 zł / szt.)
TFA 010 tłumik optyczny ze złączem FC/PC 10 dBm. Szczegółowe parametry znajdują się w załączonej karcie katalogowej.
Tłumik optyczny FC/PC 10dBm
brutto: 49,00 zł / szt.
(netto: 39,84 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 10m
brutto: 59,00 zł / szt.
(netto: 47,97 zł / szt.)
Przewód G657A-LSZH , ze wzmocnieniem stalowym , odporny na UV , temp: -40 st. C do + 60 st. C.
Kabel optyczny zbrojony FC-PC / FC-PC - 10 mb.
brutto: 65,00 zł / szt.
(netto: 52,85 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 25m
89,00 zł
brutto: 79,00 zł / szt.
(netto: 64,23 zł / szt.)
Splitter optyczny Opto-Spt2 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchod...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x2 system FC-PC
brutto: 99,00 zł / szt.
(netto: 80,49 zł / szt.)
Konwerter optyczno - elektryczny 80619 R Emme Esse to urządzenie konwertujące sygnał optyczny z transmitera 80619 T na sygnał IF. Zakres cz...
Konwerter optyczno - elektryczny 80619R Emme Esse
brutto: 105,00 zł / szt.
(netto: 85,37 zł / szt.)
Splitter optyczny 1x2 Split2-OF pro dzielony na 2 tory to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nad...
Splitter optyczny z pigtail 1x2 Split2-OF pro
brutto: 123,00 zł / szt.
(netto: 100,00 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 50m
brutto: 129,00 zł / szt.
(netto: 104,88 zł / szt.)
Przewód do zastosowań wewnętrznych , temp: -20 st. C do + 70 st. C , średnica 2x2,8 mm , minimalny promień gięcia podczas pracy 10 x średnic...
Kabel optyczny duplex FC-PC / FC-PC - 25 mb.
brutto: 135,00 zł / szt.
(netto: 109,76 zł / szt.)
Przewód G657A-LSZH , ze wzmocnieniem stalowym , odporny na UV , temp: -40 st. C do + 60 st. C.
Kabel optyczny zbrojony FC-PC / FC-PC - 50 mb.
brutto: 139,00 zł / szt.
(netto: 113,01 zł / szt.)
Splitter optyczny 1x2 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego Splitt...
Splitter optyczny z pigtail 1x2 1310/1550nm FC/PC
brutto: 159,00 zł / szt.
(netto: 129,27 zł / szt.)
Splitter optyczny Opto-Spt3 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchod...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x3 system FC-PC
brutto: 165,00 zł / szt.
(netto: 134,15 zł / szt.)
Przewód do zastosowań wewnętrznych , temp: -20 st. C do + 70 st. C , średnica 2x2,8 mm , minimalny promień gięcia podczas pracy 10 x średnic...
Kabel optyczny duplex FC-PC / FC-PC - 50 mb.
brutto: 165,00 zł / szt.
(netto: 134,15 zł / szt.)
Kabel optyczny umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego Przew...
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 100m
brutto: 229,00 zł / szt.
(netto: 186,18 zł / szt.)
Splitter optyczny dwukrotny z gniazdami typu Click. Podział sygnału optycznego 50 + 50 %Więcej informacji na stronie producenta.   ...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x2 system Click
brutto: 229,00 zł / szt.
(netto: 186,18 zł / szt.)
Splitter optyczny Opto-Spt4 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchod...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x4 system FC-PC
brutto: 239,00 zł / szt.
(netto: 194,31 zł / szt.)
Splitter optyczny 1x4 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego Splitt...
Splitter optyczny z pigtail 1x4 1310/1550nm FC/PC
brutto: 249,00 zł / szt.
(netto: 202,44 zł / szt.)
Splitter optyczny dwukrotny z gniazdami typu Click. Podział sygnału optycznego 50 + 50 %Więcej informacji na stronie producenta ...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x4 system Click
brutto: 329,00 zł / szt.
(netto: 267,48 zł / szt.)
Konwerter zaprojektowany do konwertowania mocy optycznej na moc RF (FM, DAB, DTT i 4 SAT). Zasilanie przez odbiornik lub zasilacz ...
GI-FibreIRS odbiornik optyczny Quatro GTU Mark II
brutto: 349,00 zł / szt.
(netto: 283,74 zł / szt.)
Konwerter optyczny OPM-LNB konwertuje odebrany sygnał satelitarny na sygnał optyczny z zakresu 10,7-12,75GHz na sygnały w zakresie częstotli...
Konwerter OPM-LNB 100  Optyczny Polytron FibSZ-LNBF
brutto: 359,00 zł / szt.
(netto: 291,87 zł / szt.)
Splitter optyczny 1x8 Megasat to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego Splitt...
Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC
brutto: 379,00 zł / szt.
(netto: 308,13 zł / szt.)
Splitter optyczny Opto-Spt8 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchod...
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x8 system FC-PC
brutto: 479,00 zł / szt.
(netto: 389,43 zł / szt.)
Konwerter uniwersalny Fibre MDU LNB Comsat , wyjście optyczne typu FC , zasilanie z zewnętrznego zasilacza z złączem F. Oznaczenie TRIAX TOL...
Konwerter optyczny Fibre MDU with optical output
brutto: 515,00 zł / szt.
(netto: 418,70 zł / szt.)
Konwerter zaprojektowany do replikacji na wyjściu sygnału satelitarnego IF oraz DVB-T i FM/DAB. Sygnał odbierany jest z FibSZ-ODU32 poprzez ...
GI-FibreIRS odbiornik optyczny Quatro III zasilacz
brutto: 569,00 zł / szt.
(netto: 462,60 zł / szt.)
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona