Kategorie

Paczkomaty InPost

Płatności, raty

Transport GLS

Splittery optyczne/światłowodowe

Sortuj po: Nazwie | Cenie Arrow_up | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferru...
Adapter optyczny SC APC simplex przezroczysty
brutto: 3,90 zł / szt.
(netto: 3,17 zł / szt.)
Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2
Splitter PLC 1x2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
brutto: 49,00 zł / szt.
(netto: 39,84 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x2
Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x2
brutto: 59,00 zł / szt.
(netto: 47,97 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x4
Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x4
brutto: 65,00 zł / szt.
(netto: 52,85 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x8
Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x8
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x2
Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami 1x2
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi bez końcówek. Wersja 1x16
Splitter optyczny PLC Steelbox bez końcówek 1x16
brutto: 89,00 zł / szt.
(netto: 72,36 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4
Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami 1x4
brutto: 89,00 zł / szt.
(netto: 72,36 zł / szt.)
Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x4
Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
brutto: 99,00 zł / szt.
(netto: 80,49 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8 z grubszymi włóknami
Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami 1x8
brutto: 119,00 zł / szt.
(netto: 96,75 zł / szt.)
Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x8
Splitter PLC 1x8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
brutto: 129,00 zł / szt.
(netto: 104,88 zł / szt.)
Splitter optyczny w metalowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16
Splitter optyczny PLC Steelbox z końcówkami 1x16
brutto: 199,00 zł / szt.
(netto: 161,79 zł / szt.)
Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x16
Splitter PLC 1x16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
brutto: 199,00 zł / szt.
(netto: 161,79 zł / szt.)
Splitter optyczny 1x8 to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego.
Splitter optyczny z pigtail 1x8 1310/1550nm FC/PC
brutto: 219,00 zł / szt.
(netto: 178,05 zł / szt.)
Splitter optyczny w plastikowej obudowie wraz z przyłączami światłowodowymi zakończonymi złączami SC/APC. Wersja 1x32
Splitter PLC 1x32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC
brutto: 329,00 zł / szt.
(netto: 267,48 zł / szt.)